Відвідую клініку, дуже привітний і приємний персонал, професіонали своєї справи☺️ Рекомендую всім!
Дуже задоволена Стоматологією Sorridi, зокрема лікарем Інною Лопушанською. Сама лікувала зубки в неї неодноразово , тепер привела дитину. Дякуємо за професіоналізм та хороший підхід. Окрема дяка дівчатам (Марічці та ін.) , які нагадують про запланований візит. Це дуже цінно. Мирного неба Вам, карʼєрного росту, міцного здоровʼя та хороших пацієнтів! ❤️
Виривала зубки мудрості. Все пройшло швидко й безболісно))) Також хочу відмітити відмінний сервіс😄
Улюблена клініка 🙂 Всі лікарі професіонали. Відбілювання зубів, лікування зубчиків ,все що звязано із зубками біжу або телефону в SORRIDI
Лікувала зуби в Наталії Андріївни, результатом дуже задоволена. Зуби поліковані красиво і якісно. Щиро вдячна. 😌
Працюють професіонали свого діла, хотіла вініри і дякую Наталії Андріївній, що змогла це зробити) В клініці чисто,та уважний персонал,всім задоволена
Працюють професіонали свого діла. Рекомендую. Ціни адекватні.

